GPB dospělých v Mostě pro pardubické hráče stříbrné a zlaté

Za deštivého dne (14. 9. 2024) vyrazila skupinka pardubických playerů do Mostu na béčka. I přes velmi pomalý rozjezd, a to jak ze strany pořadatelů se zveřejněním losů, tak i v prvních zápasech v mixu, se Pardubicím docela dařilo. V mixu máme 5. místo zásluhou Péti a jeho parťačky a dále také první místo, které si připisují Tom s Luckou. V mužském singlu jsme měli hned tři zástupce, Toma, Toma a Jardu. Nejdál došel Tom Urbanec, a to do druhého kola. Čtyřhra můžu byla pro náš oddíl zajímavou disciplínou. Jarda a Tom sice podlehli velmi zkušenému páru v antibadmintonu hned v prvním zápase, ovšem Péťa a Tom S. si to spolu rozdali ve finále a potvrdili role nasazených jedniček a dvojek. Po napínavém dvousetovém mači vzešel jako vítěz Tom a odváží si tak druhé zlato.
Děkujeme za reprezentaci a sportu zdar!

LK

výsledky